Zapraszamy na BrauBeviale 2023

8 października 2023

Opublikowano w Wszystkie

Targi

Mamy dla Ciebie propozycję, której nie można przegapić. Wejdź do świata innowacji i odkryć, odwiedzając nas na targach BrauBeviale 2023, gdzie spotkasz nas w hali 9 przy stoisku 9-336. Z niecierpliwością czekamy, aby zaprezentować naszą szeroką gamę usług oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Szczegóły wydarzenia

Data 28-30 Listopada ’23
Miejsce Norymberga, Niemcy

Wykorzystując kod BB23SCHULZ otrzymasz od nas bezpłatny wstęp na targi!
Aby go wykorzystać wystarczy wykonać kilka prostych kroków opisanych poniżej:

  • Odwiedź stronę https://braubeviale.de i wprowadź kod kuponu
  • Postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami
  • Po udanej rejestracji otrzymasz darmowy bilet w formacie PDF

Festiwal piwa

Impreza dla prawdziwych miłośników piwa

Co roku wyjątkowe wydarzenie przyciąga ekspertów z branży piwa, browarnictwa i napojów: SCHULZ Beerfestival 2023.

Festiwal organizowany i prowadzony przez tradycyjną firmę KASPAR SCHULZ stanowi ekskluzywną scenę dla oddanych klientów SCHULZ, zainteresowanych stron i odpowiednich osób z branży.
SCHULZ Beerfestival 2023 odbędzie się 1 grudnia 2023 r., bezpośrednio po największych na świecie targach napojów BrauBeviale w Norymberdze (28–30 listopada 2023 r.).

Degustacja ponad 100 piwnych specjałów

Niewątpliwą atrakcją festiwalu jest około 100 różnych piw z całego świata, które można degustować na miejscu. Odwiedzający mają także okazję do nawiązania kontaktu z piwowarami na miejscu i odbycia fascynujących rozmów.
Dokładne piwa zaprezentowane na SCHULZ Beerfestival 2023 pozostaną tajemnicą do dnia wydarzenia. Jedno jest jednak pewne: międzynarodowe klasyki, regionalne przysmaki i ekscytujące piwa rzemieślnicze łączą się, aby pokazać ogromną różnorodność sztuki piwowarskiej w światowym mieście piwa.

Networking w piwnym mieście Bamberg

Od samego początku Festiwal Piwa SCHULZ pozycjonuje się jako szanowana i znacząca platforma służąca pielęgnowaniu istniejących relacji biznesowych i nawiązywaniu nowych kontaktów. W końcu to miejsce, w którym można świętować z dala od dotychczasowego targowego zgiełku – a wszystko to w miłej i bezstresowej atmosferze, w towarzystwie schłodzonych piw i wyjątkowych propozycji kulinarnych.

Promocja Kultury Piwnej i Sceny Piwnej

Jednym z celów SCHULZ Beerfestival jest aktywne przyczynianie się do promocji kultury piwnej i sceny piwowarskiej. Kameralna atmosfera na miejscu stwarza niepowtarzalną okazję do osobistej wymiany wiedzy i pasji.

Znawcy branży

Tym, co wyróżnia SCHULZ Beerfestival, jest jego ekskluzywny charakter i charakterystyczna atmosfera. Podobnie jak w latach ubiegłych spodziewanych jest około 500 gości branżowych. Daje to wyjątkową okazję do nawiązania kontaktu i wymiany doświadczeń wyłącznie z osobami o podobnych poglądach. Kolejnym powodem, dla którego SCHULZ Beerfestival jest tak wyjątkowy, jest samo miejsce. Festiwal odbywa się w halach produkcyjnych KASPAR SCHULZ. To miejsce, w którym na co dzień dzieje się magia najstarszego na świecie producenta maszyn browarniczych. Dzięki temu uczestnicy mogą z bliska doświadczyć wyjątkowego ducha KASPAR SCHULZ.

Szczegóły wydarzenia

SCHULZ Beerfestival 2023
Data 1 grudnia ’23
Miejsce Bamberg, Niemcy

Rejestracja na festiwal piwa