Targi Brau Beviale

12 października 2020

Opublikowano w Wszystkie

Od samego początku targi Brau Beviale w listopadzie były punktem kulminacyjnym roku dla firmy rodzinnej i najstarszej fabryki maszyn browarniczych na świecie KASPAR SCHULZ. Rok najbardziej szczęśliwy.
Zdrowie naszych pracowników i potencjalnych odwiedzających stoisko jest dla nas priorytetem i naszym obowiązkiem jest nie narażać ich na niepotrzebne ryzyko.
Dlatego z ciężkim sercem zdecydowaliśmy się nie brać udziału w tym roku w spotkaniu branżowym w Norymberdze.

Zamiast zwykłych trzech dni targowych, chcielibyśmy zaoferować Państwu trwałe doświadczenie dostępne 365 dni w roku, dlatego serdecznie zapraszamy:
Chwyć swoje ulubione piwo i odwiedź nas na naszym nowym blogu SCHULZ INSIGHT pod adresem www.kaspar-schulz.de/insight

Od dyskusji o założeniu browaru ze Stefanem Stretzem von Schanzenbräu, przez zalety naszego systemu filtracji bez ziemi okrzemkowej, aż po pytanie, dlaczego browar zamkowy Eichhofen preferuje otwarte fermentacje – to wszystko i wiele więcej opisujemy w naszym podcastie „Od słomy do szkła”, nasz produkt Recenzje i historie klientów. Zespół KASPAR SCHULZ już nie może się doczekać wymiany online i spotkania w drinktec w przyszłym roku. Życzymy dużo zabawy i rozrywki na nowym blogu o warzeniu, słodowaniu i destylacji