Zbudowanych browarów 600 Zbudowanych browarów
Krajów 68 Krajów
Lat istnienia firmy 340 Lat istnienia firmy
Pokoleń piwowarów 10 Pokoleń piwowarów
8 października 2023

Zapraszamy na BrauBeviale 2023

Targi Mamy dla Ciebie propozycję, której nie można przegapić. Wejdź do świata innowacji i odkryć, odwiedzając nas na targach BrauBeviale 2023, gdzie spotkasz nas w hali 9 przy stoisku 9-336. Z niecierpliwością czekamy, aby zaprezentować naszą szeroką gamę usług oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania. Szczegóły wydarzenia Data 28-30 Listopada ’23Miejsce Norymberga, Niemcy Wykorzystując kod BB23SCHULZ otrzymasz […]

Przeczytaj więcej

19 sierpnia 2023

Browar w Szczecinku otwarty

Browar w Szczecinku powstał w zabytkowych wnętrzach dawnego spichlerza, pochodzącym z II połowy XIX wieku. Od sierpnia 2023 r. ten browar restauracyjny warzyć będzie m.in. piwo pszeniczne, lager oraz pils pod marką Wizbeer. Tym samym browar kontynuuje wieloletnią tradycję warzenia piwa, które od samego początku istnienia miasta (1310 r.) było ulubionym trunkiem mieszkańców. Browar w […]

Przeczytaj więcej

Korzyści ze współpracy

z firmą Kaspar Schulz

  • Wszystko od jednego producenta
  • Niemiecki producent i wykonawstwo
  • Gwarantowane bezpieczeństwo eksploatacji
  • Najwyższa jakość produkcji i efektywność energetyczna
  • Absolutna niezawodność, długa żywotność
  • Łatwa obsługa i konserwacja
  • Wysokie standardy estetyczne wyglądu zewnętrznego urządzeń browarniczych
  • Tradycja i doświadczenie w produkcji kotłów
  • Serwis
Browary restauracyjne

Browary restauracyjne

Minibrowary to pionierska koncepcja firmy Kaspar Schulz sprawiająca że tworzenie piwa staje się całkowicie nowym doświadczeniem.

Niezawodność i tradycja

Niezawodność i tradycja

Tradycja i doświadczenie w produkcji kotłów, innowacje i doskonałe rzemiosło - by zapewnić stałą, wysoką jakość twojego browaru.

Innowacja i różnorodność

Innowacja i różnorodność

Mając zespół specjalistów z dziedziny konstrukcji browarów możemy zaoferować olbrzymią ilość wariantów wyposażenia zgodnie z życzeniami klienta.

Referencje o zasięgu światowym

Referencje o zasięgu światowym

Na całym świecie zbudowaliśmy ponad 500 małych i średnich browarów restauracyjnych w 68 krajach.

Innowacyjny system

Dealkoholizacji

W czasach, gdy świadomość odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu i różnorodności napojów bezalkoholowych stale rośnie, firma SCHULZ postanowiła opracować własny system, który umożliwia mniejszym i średnim browarom produkcję wysokiej jakości piwa bezalkoholowego.

video
play-sharp-fill

Browar Sulewski

Browar Sulewski - całkowicie zautomatyzowany browar Kaspara Schulza. W browarze jest produkowanych 6 gatunków doskonałego piwa według receptur bawarskich.

Zapraszamy do obejrzenia filmu!

Browar Kociewski

Browar Warmia

Browar Wiatr

Film - jak to jest zrobione

Minibrowar

"Browar restauracyjny powinien być wart pokazywania" - ale nie tylko. Wybierając główne komponenty browaru nie można oszczędzać na jakości i trwałości. Ostatecznie jest to inwestycja w przyszłość. Inwestycja, które przyniesie Ci sukces na pokolenia lub nawet dłużej!

Możesz oczekiwać płynnej produkcji bez żadnych awarii. To oznacza lepsze piwo oraz zadowolenie klientów, co stanowi klucz do sukcesu.

video
play-sharp-fill